Наш автопарк – вчимося керувати автомобілем

Можна сказати однозначно, що немає особливої ​​різниці, на якому автомобілі Ви почнете вчитися їздити, в будь-якому випадку доведеться освоювати все з самого початку: як правильно сідати в машину, регулювання сидіння і посадка за кермом, пуск двигуна і рушання з місця, перемикання передач, розгін, маневрування, гальмування і багато іншого, про що не підозрює вчорашній пішохід.

З огляду на повну відсутність досвіду і що все це відбувається на невисокій швидкості, неможливо зрозуміти відмінності моделей, переднього приводу від заднього і т.д.

Навчальні автомобілі нашої автошколи найпоширеніших моделей: Dacia Logan, Daewoo Lanos. Чи не терзайте себе сумнівами вибору, майстри навчання водінню дадуть достатньо хорошу підготовку незалежно від автомобіля, але якщо все-таки є бажання вчитися на певній моделі, то ми завжди підемо назустріч Вашим побажанням.

Механічна коробка передач або коробка-автомат

Вчитися керувати автомобілем краще на “механіці”, тоді проблем з управлінням автомобіля, обладнаного коробкою-автомат не виникне в принципі. Навчившись їздити на «автоматі», з ходу пересісти на «механіку» не вийде, аж до додаткових занять з інструктором.

Мова не йде про переваги і недоліки типів коробки передач, наше завдання навчити Вас керувати будь-яким (!) Автомобілем, тому вибір однозначний: механічна коробка передач.

Передній і задній привід, повноприводний автомобіль

Початківець водій, пересуваючись на черепашачою швидкості, до хрускоту в суглобах вчепившись в кермо, не зможе відчути різниці між переднім і заднім приводом, тому і це питання знімається, підійде автомобіль з будь-яким типом приводу.